استخدام(مرحله دوم)

استخدام(مرحله دوم)

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

استخدام(مرحله دوم)

450,000 تومان قیمت

استخدام(مرحله دوم)


استخدام(مرحله دوم)

 پک دوم
خب دوستان با توجه به این که این پکیج دارای مکمل معرفی هستش پس امیدوارم پک اول این مکمل رو دانلود و کرده باشید.
در صورتی که پک اول رو دانلود کردید متن زیر را مطالعه کرده و طبق متن عمل کنید.

 

 

 


کارجویان محترم و عزیز به مرحله دوم معرفی خوش آمدید امیدوارم که مفهوم کامل کتاب های صوتی مرحله قبل رو متوجه شده باشید حال به سراغ مرحله دوم و اصلی ثبت و کسب و کار می رسیم در این مرحله پکیجی برای شما آماده کردیم که محتویات آن شامل :
_دو عدد کتاب صوتی کامل و آموزنده جهت کسب وکار موفق و معرفی نامه ها وم راحل ثبت و آموزشهای کسب و کار به علاوه پک الماس که دارای چندین کتاب پی دی اف ، آموزش چندین مورد دیگر که به صورت هدیه در اختیار شما قرار داده می شود که تمامی این هدایا در تمام سایت ها با قیمت های حداقل 150 الی 300 هزار تومان به صورت جداگانه به فروش می رسند که ما برای شما به رایگان درون پکیج قرار دادیم.
نکته:
دوستان عزیز و کارجویان محترم توجه کنید:
درون این پکیج مراحل کار توضیح داده شده است که باید انجام بدید تا به درآمد برسید چنانچه توقع دارید که بدون انجام دادن کاری یا فعالیتی می توانید کسب درآمد کنید،سخت در اشتباه هستید. در این روش تنها سرمایه گذاری شما خرید این پکیج هستش ولی در طی فعالیت به جای هزینه های مالی ،شما از سرمایه زمانی و فعالیت خود استفاده می کنید. یکی از بزرگترین تفاوت کسب وکار آنلاین با کسب کارسنتی این است که در ازای زمان تلف شده برای انجام یک کار درکسب و کار سنتی شما می توانید در کسب و کار آنلاین همزمان چندین کار انجام دهید برای مثال اگر در یک سوپر مارکت در 15 دقیقه یک جنس فروخته می شود در کسب و کار آنلاین در حوضه market یا shoping در هر 15 دقیقه 10 الی 100 یا حتی 1000 عدد جنس فروخته می شود پس این یعنی 10، 100 یا 1000 برابر شدن درآمد.


پس اگر به خودتان ایمان دارید همین الان پکیج رو دریافت کنید و حتما اول دو کتاب صوتی رو کامل گوش بدید و سپس به مراحل بعدی عمل کنید.

 


صبر کنید یک هدیه ویژه برا دوستانی که تا 15 بهمن ماه 1400 پکیج رو دریافت کنند آموزش کامل فارکس و معاملات ارزی رو از ما به صورت رایگان دریافت خواهند کرد پس زمان رو از دست ندید و همین الان اقدام کنید.

از طریق اطلاعات داخل این پک می توانید با ما در ارتباط باشید و قبل از 15 بهمن مارا از خرید خود مطلع کنید.

 


شما را پشتیبانی خواهیم کرد تا در طی فعالیت مشکل نداشته باشید.
موفقیت و اعتماد شما ، اعتبار ماست
گروه تخصصی امگاوب

خرید

پرداخت آنلاین
mouse corsair

دوره استراتژی قدرتمند PTC

299,000 تومان

مشاهده دوره